facebook instagram

Aj Staré mesto pokračuje, ale u nás . . .

        Jó Bratislava, tam jsem byl ! To je někde u Vrakune !


michalska

Aj s Vami sa radi podelíme o daľší zaujímavý nápad inšpirovaný biblickým príbehom. Ako sa traduje, ak nejde hora k Mohamedovi, tak ide Mohamed k hore.


Slovo dalo slovo a muž činu, umelecký maliar a autor malieb u nás na stenách, pán Mgr. art. Ivan PATÚC nám ponúkol a priniesol do Vrakune, do našej kaviarničky kus Bratislavy, kus Starého mesta.


Chcete si dať na osvieženie niekoľko miešaných nápojov v atmosfére bratislavského hradu? Alebo Vás s kamarátom a priateľkou viac poteší bezlepkový zákusok na pešej zóne pod Michalskou bránou?


michalska Takisto firemná akcia, oslava Vášho jubilea, prípadne aj smutné rozlúčkové posedenie doplnené o daľšie malebné kúty starej Bratislavy ... aj to patrí k našej kaviarničke Cafe-Korzo.


Privíta Vás tu vždy skvelá atmosféra a náš profesionálny personál, ktorý robí zázraky na počkanie a nemožné do vypitia dobrej kávy.


Vopred na objednávku Vám v rozumných cenách ponúkame aj naše priestory s Cateringom, prípadne zabíjačkové špeciality a iné produkty z najlepšej domácej kuchyne Táckáreň u Helenky, ktorá začala pred rokom svoju prevádzku a má vo Vrakuni veľa zákazníkov a pozitívne ohlasy.


michalska Počas Vášho posedenia vieme zamestnať aj Vaše ratolesti v detskom kútiku Jumanji a držíme sa porekadla KDO SI HRAJE NEZLOBÍ ! Detičky u nás môžu nájsť veľa jedinečných atrakcií, ako napríklad skákací Hrad s trampolínou, preliezky, tunely a iné, s ktorými sa bežne v Bratislave nestretnú.


Detičky u nás NIE sú žiadnou prekážkou k tomu, aby ste si v pokoji mohli vypiť presne tú svoju šálku kávy s kamarátmi, obchodnými partnermi, alebo občas aj sám ...


Stále si myslíte, že je kaviareň, zákusky, a zabíjačkové špeciality málo ? Ak sa vyskytne situácia, že by ste u nás radi prespali, alebo iba tak pár dní relaxovali, u nás môžete aj prespať. Hoci mnohí zatvárajú svoje prevádzky, my sme biznis rozšírili o WELLNESS APARTMÁN, kde okrem prespania pre 4 osoby môžete nájsť, hydromasážnu vaňu, fínsku saunu a moderné solárium.


Toto je naša veľká VĎAKA za dôveru a spoluprácu s Vami a veríme že sa opäť čoskoro stretneme nielen pri konaní spoloččenskej akcie v mestskej časti Vrakuňa, ale aj v bežný deň, keď sa rozhodnetepodeliť sa o svoje zážitky s priateľmi, alebo len tak zavoláte pekné dievča na rande.


Sme aj v katalogu Azet
Sme aj v katalogu Zoznam

nulty
druhy
treti
stvrty
piaty
siesty
siedmy
osmy
deviaty
desiaty
dvanasty